Why is the rum always gone?!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 I'm not a complete idiot. Some parts are missing.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Dain Bramage.
Задобряващ
Задобряващ



Брой мнения : 77
Join date : 29.05.2009

I'm not a complete idiot. Some parts are missing. Empty
ПисанеЗаглавие: I'm not a complete idiot. Some parts are missing.   I'm not a complete idiot. Some parts are missing. I_icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 3:56 am

Айде и аз да се запиша xD

Соу, аз съм Сти, на 15 *мразя я тая цифра*, от Добрич. Тоест... от най-тъпия град на планетата.
Най-значимата част от живота ми - това е музиката. Свиря на пиано от петгодишна, а сега мъча китарата на един приятел, опитвайки се да изкарам някви ставащи за слушане звуци, които нямат опасност да ти проглушат ушите (рофл)
Обожавам Нирвана. Направо боготворя Кърт... както и Крист. Не понасям много Дейв, хах.
По принцип си падам по пънк-рок групи, както и някои метъл или рок - Green Day, TDG, Panic!At the disco, OOMPH, Mindless Self Indulgence, Radiohead, ACDC, The Beatles, Coldplay, Plastic Bo...
Чалгата, сръбското, гръцкото и Рияна не ми понасят особено добре.
Най-често можете да ме засечете с книга или молив (рисувам xD) в ръка или пък пред компютъра, ровейки се в deviantart или в някой форум.
Обичам Джони Деп (айде бе!) и актьори, които говорят с британски акцент.
Имам офиофобия.
Обожавам хора с естествено рижави коси.
Искам да живея в Ирландия (където в моите представи всички са рижави xD)
Пристрастена съм към кламерите.
Обичам пингвини.

Бла, ако искате, питайте си на спокойствие xD
Върнете се в началото Go down
~Cherry Crush
Twilight Pirate
Twilight Pirate
~Cherry Crush


Брой мнения : 588
Join date : 10.05.2009
Age : 28

I'm not a complete idiot. Some parts are missing. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm not a complete idiot. Some parts are missing.   I'm not a complete idiot. Some parts are missing. I_icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 4:05 am

Ти си мой човек.. И ме обичаш (отблизо косата ми е рижава I'm not a complete idiot. Some parts are missing. 71257 )
Та така.. Малко въпросчета:

1. Мислиш ли, че живота ти е съвършен?
2. А искаш ли да е?
3. Какво би променила в живота си, ако можеше?
4. Би ли убила човек за пари?
5. А за приятел?
6. Любим цвят?
7. Какво мислиш за момичетата, които се правят на "барбита"?
Върнете се в началото Go down
https://pirates.bulgarianforum.net
Dain Bramage.
Задобряващ
Задобряващ



Брой мнения : 77
Join date : 29.05.2009

I'm not a complete idiot. Some parts are missing. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm not a complete idiot. Some parts are missing.   I'm not a complete idiot. Some parts are missing. I_icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 4:11 am

1. Мислиш ли, че живота ти е съвършен?
Лол, определено не.
2. А искаш ли да е?
Предполагам. Понякога си мисля колко по-хубаво би било, ако всичко си беше на мястото, но в следващия момент се зачудвам дали пък тогава не би ми било прекалено скучно... Абе харесвам си живота какъвто е.
3. Какво би променил/а в живота си, ако можеше?
Хах, примерно лудозабавните си оценки в училище. Също бих се преместила да живея в друг град или пък бих докарала всичките си приятели, пръснати из цяла България, при мен...
4. Би ли убила човек за пари?
Омг, не о.О
5. А за приятел?
Определено
6. Любим цвят?
Ами... Черно. Също жълто, червено, зелено, синьо... По принцип всички ярки цветове ^^
7. Какво мислиш за момичетата, които се правят на "барбита"?
Намирам ги за... отвратителни xD Повечето нямат 14 години, а вече са същински кучки. Те са деца, баси. Аз все още се имам за дете, камо ли пък те. Качили се на десетсантиметрови токчета, с по един тон грим на лицето, а за дрехите им е използвано минимално количество плат и вече се мислят за много готини... 99,9% от тях слушат чалга и мнението ми още повече пада надолу... И все пак всеки си прави собствения избор за себе си, пък и мен другите много не ме касаят, така че да правят каквото си искат xD
Върнете се в началото Go down
midnight walker
blackhearted
blackhearted



Брой мнения : 199
Join date : 08.07.2009
Age : 28
Местожителство : On the edge of paradise

I'm not a complete idiot. Some parts are missing. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm not a complete idiot. Some parts are missing.   I'm not a complete idiot. Some parts are missing. I_icon_minitimeЧет Юли 09, 2009 6:16 pm

Здравей :)

Любима песен на Nirvana?
Слушаш ли Доорс?
Любима песен като цяло?
Любима емотиконка?
Общителен човек ли си?
Кои са ти хобитата?
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/paradise_city21
Dain Bramage.
Задобряващ
Задобряващ



Брой мнения : 77
Join date : 29.05.2009

I'm not a complete idiot. Some parts are missing. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm not a complete idiot. Some parts are missing.   I'm not a complete idiot. Some parts are missing. I_icon_minitimeПет Юли 10, 2009 4:35 pm

midnight walker написа:
Здравей :)

Любима песен на Nirvana?
Слушаш ли Доорс?
Любима песен като цяло?
Любима емотиконка?
Общителен човек ли си?
Кои са ти хобитата?

Ахой xDD

Любима песен на Нирвана... Леле, сложно е xD Може би Smells like teen spirit, знам че е най-баналният отговор, обаче я обожавам. Само като чуя китарата в началото и изтръпвам. Иначе също Lithium, Dumb, Heart-Shaped Box, Love Buzz, Where did you sleep last night (нищо, че последните две са кавъри xD)
Мне, не ги слушам
Уф, любимите ми песни се сменят през... ден. В момента съм се зарибила по Hate (I really don't like you) на Plain White T's
Хм... :very_crazy:
Мисля, че съм общителна. Нямам много приятели, но пък колкото си имам са ми истински. А имам много познати, на една шепа от които мога да разчитам. Иии всъщност общителността ми зависи от настроението ми xD Ако се запознавам с някого и съм в добро настроение, може да не спра да говоря, но ако ми е кофти за нещо, най-често правя тъпи опити да завържа разговор като естествено се получава неловка тишина или просто си мълча xD
Аз сън... всестранно развита личност (рофл) и имам доста хобита. Свиря на пиано, рисувам, понякога пиша, играя футбол xD. И всъщност най-голямото ми хоби са приятелите ми, разходките с тях и изобщо прекараното време с тях.
Върнете се в началото Go down
MayheM
Задобряващ
Задобряващ
MayheM


Брой мнения : 24
Join date : 23.07.2009
Age : 29
Местожителство : In Your Dreams...

I'm not a complete idiot. Some parts are missing. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm not a complete idiot. Some parts are missing.   I'm not a complete idiot. Some parts are missing. I_icon_minitimeЧет Юли 23, 2009 8:30 pm

Алоха :D аз съм Рали

Какъв стил музика предпочиташ?
Имаш ли любим текст от песен?Ако да кой е?
Вярваш ли че всичко е предначертано или човек сам кове съдбата си?
Кое е нещото,което може да те разплаче?
Какво обичаш най-много на този свят?
Какво е твоето ТОП 5 на нещата без които не можеш ?
Най-абсурдното нещо, което си чувала за себе си?
Как се описваш сама с 5 думи?
Кое е най тъпото обяснение което си чувала?
Кое качество най цениш у приятелите си?
Имаш ли домашен любимец?
Какви книги обичаш да четеш?
Любим автор и защо точно той ти е любим?
Излизала ли си извън България?Ако да къде?Къде най ти хареса?
Зивиждала ли си някога на приятел?Ако да за какво?
Мразила ли си истински?
Обичаш ли да ходиш под дъжда?

Айде бай бай
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





I'm not a complete idiot. Some parts are missing. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm not a complete idiot. Some parts are missing.   I'm not a complete idiot. Some parts are missing. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
I'm not a complete idiot. Some parts are missing.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Why is the rum always gone?! :: Лична зона :: Лични теми-
Идете на: