Why is the rum always gone?!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 BRAVO - колекционерско издание

Go down 
+2
midnight walker
~Cherry Crush
6 posters
АвторСъобщение
~Cherry Crush
Twilight Pirate
Twilight Pirate
~Cherry Crush


Брой мнения : 588
Join date : 10.05.2009
Age : 28

BRAVO - колекционерско издание Empty
ПисанеЗаглавие: BRAVO - колекционерско издание   BRAVO - колекционерско издание I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 7:15 pm

В списание браво пишеше, че ще се издава специално колекционерско издание на най-великите фентъзи филми/книги. На картината бяха показани: Хари Потър, Властелина на пръстението, Здрач и... Карибски пират. Повече информация ще има в следващия брой (:(:

Върнете се в началото Go down
https://pirates.bulgarianforum.net
midnight walker
blackhearted
blackhearted



Брой мнения : 199
Join date : 08.07.2009
Age : 28
Местожителство : On the edge of paradise

BRAVO - колекционерско издание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRAVO - колекционерско издание   BRAVO - колекционерско издание I_icon_minitimeЧет Юли 09, 2009 3:22 pm

оо, това е страхотно, ама..Карибските пирати фентъзи ли са, щото аз не съм убедена..?
когато се появи това колекционерско издание или информация, може ли да постнете тук, защото аз не си купувам браво?
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/paradise_city21
~Cherry Crush
Twilight Pirate
Twilight Pirate
~Cherry Crush


Брой мнения : 588
Join date : 10.05.2009
Age : 28

BRAVO - колекционерско издание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRAVO - колекционерско издание   BRAVO - колекционерско издание I_icon_minitimeНед Юли 19, 2009 9:41 pm

Изданието излиза на 21 Юли.
Плакатите на Карибски пирати ще бъдат 3
1 Мега плакат с Джак, Елизабет и Уил
1 Супер Плакат само с Уил
1 Плакат с битка хд
Върнете се в началото Go down
https://pirates.bulgarianforum.net
MayheM
Задобряващ
Задобряващ
MayheM


Брой мнения : 24
Join date : 23.07.2009
Age : 29
Местожителство : In Your Dreams...

BRAVO - колекционерско издание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRAVO - колекционерско издание   BRAVO - колекционерско издание I_icon_minitimeЧет Юли 23, 2009 9:49 pm

Изданието не ме впечатли толкова много. Аз очаквах да пише повече неща за Карибски пирати а то какво написали само 33 факта за Карибски пирати от които аз повечето ги знам. За другите филми също са писали много малко. Най ми харесаха дуелите които беха между Хари и Фродо и между Орландо и Робърт. Само като четох са Орландо ми стана гадно колко много се е пребивал е все пак си пада по екстремните спортове.
Единственото което ми хареса бяха плакатите колемия на Карибските пирати е страхотен а зад него е на Здрач със сестра ми се карахме доста дълго кой плакат да бъде залепен и най накрая да отиде и си купи още един брой и сега и двата плаката са залепени BRAVO - колекционерско издание 71257 .
Плаката на Уил е превъзходен сега седи над леглото ми.
Общо взето това са ми впечатленията

ЕДИТ: АКО ИСКАТЕ МОГА ДА ПУСНА ИНФОТО ЗА КАРИБСКИТЕ ПИРАТИ
Върнете се в началото Go down
~Cherry Crush
Twilight Pirate
Twilight Pirate
~Cherry Crush


Брой мнения : 588
Join date : 10.05.2009
Age : 28

BRAVO - колекционерско издание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRAVO - колекционерско издание   BRAVO - колекционерско издание I_icon_minitimeЧет Юли 23, 2009 9:51 pm

Да бъда честна и аз очаквах повече ХД
Ноо като цяло не беше лошо. Стаята ми се превърна в... нещо странно. Облепена е в карибски пирати и ХП ХД
Ии да, ако не те мързи може да го пуснеш =)
Мерси =)
Върнете се в началото Go down
https://pirates.bulgarianforum.net
MayheM
Задобряващ
Задобряващ
MayheM


Брой мнения : 24
Join date : 23.07.2009
Age : 29
Местожителство : In Your Dreams...

BRAVO - колекционерско издание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRAVO - колекционерско издание   BRAVO - колекционерско издание I_icon_minitimeЧет Юли 23, 2009 10:06 pm

Добре сега ще се заема и ще ги пусна :)
Върнете се в началото Go down
midnight walker
blackhearted
blackhearted



Брой мнения : 199
Join date : 08.07.2009
Age : 28
Местожителство : On the edge of paradise

BRAVO - колекционерско издание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRAVO - колекционерско издание   BRAVO - колекционерско издание I_icon_minitimeСъб Авг 08, 2009 3:38 am

Взех си го в началото на август :) Ми, не беше лош, плакатите стават хд
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/paradise_city21
Bøød and PiraCy
Нов
Нов
Bøød and PiraCy


Брой мнения : 8
Join date : 21.08.2009
Age : 30
Местожителство : over the sea

BRAVO - колекционерско издание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRAVO - колекционерско издание   BRAVO - колекционерско издание I_icon_minitimeПет Авг 21, 2009 9:29 pm

мм и аз го имам ама определено очаквах малко повече от плакатите за карибски пирати
Върнете се в началото Go down
<<__Mr Moody__>>
Задобряващ
Задобряващ
<<__Mr Moody__>>


Брой мнения : 61
Join date : 20.08.2009
Age : 30
Местожителство : In Metal LAnDs

BRAVO - колекционерско издание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRAVO - колекционерско издание   BRAVO - колекционерско издание I_icon_minitimeПет Авг 21, 2009 10:15 pm

Взех си го, но очаквах малко повече. Плаката в който бяха тримата... не беше от най-доброто качество. Единствения плакат който наистина го взех, за най-добрия беше онзи с битката...
Върнете се в началото Go down
BEP
Нов
Нов
BEP


Брой мнения : 11
Join date : 18.04.2010
Местожителство : On The Set Of "Pirates Of The Caribbean 4:On Strange Tides"

BRAVO - колекционерско издание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRAVO - колекционерско издание   BRAVO - колекционерско издание I_icon_minitimeНед Апр 18, 2010 10:55 pm

Само на мен ли ми харесаха плакатите BRAVO - колекционерско издание 71257 Всяка част в стаята ми е запълнена с плакати на някои,над главата ми са над 10 плаката на Карибски Пирати и два на Орландо Блум,все пак и той е пират BRAVO - колекционерско издание 493458 ,От другата страна на стаята имам на Здрач,от другата страна на любимата ми група ^.^ Black Eyed Peas,а в останалата част на различни певци,актьори като Еминем,Pussycat Dolls,House M.D.,Justin Timberlake,Static -X,Green Day,Hilary Duff,Lil' Jon ..
Върнете се в началото Go down
http://the-black-eyed-peas.darkbb.com/forum.htm
Sponsored content





BRAVO - колекционерско издание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRAVO - колекционерско издание   BRAVO - колекционерско издание I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
BRAVO - колекционерско издание
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Why is the rum always gone?! :: Карибски пирати :: Новини-
Идете на: