Why is the rum always gone?!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
midnight walker
blackhearted
blackhearted



Брой мнения : 199
Join date : 08.07.2009
Age : 28
Местожителство : On the edge of paradise

i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... Empty
ПисанеЗаглавие: i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide...   i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... I_icon_minitimeЧет Юли 09, 2009 7:17 pm

Здравейте =) Нека и аз се представя.
Казвам се Вени, на 14 съм, от София. Обожавам музиката, книгите, филмите и приятелите си.
Книгите и филмите съм ги писала в специалните теми, честно казано не ми се изброява сега отново :) Просто погледнете в "Кино, телевизия, книги" и ще разберете ^^
Музиката..ах, за нея мога да пиша вечно. Слушам метЪЪЪл и рок ^^ Всякакви разновидности, всъщност: от симфоничен метъл до траш и блек, от класически рок до готик рок :) Любимата ми певица ее Tarja, а също и вокалистките на някои банди ^^ Любими групи: Kamelot, Sonata Arctica, Blind Guardian, AC/DC, Kalmah, Arch Enemy, Norther, Children of Bodom, Epica, Nightwish, Inkubus Sukkubus, Bon Jovi, Def Leppard, Marillion (c Fish). Харесвам Nox Arcana, Whitesnake, In Flames, After Forever, Draconian и още много, много :)
По ирония на съдбата, по форуми имам повече приятелки, отколкото от училище и такива места. Мога преспокойно да кажа, че най-добрите ми приятелки са такива, с които всъщност не съм се виждала или пък съм се виждала, но съм се запознала от форум. Обичам приятелите си, всъщност, макар че са на мноого километри от мен :)

Питайте, ако искате ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/paradise_city21
blackout
Задобряващ
Задобряващ



Брой мнения : 28
Join date : 09.07.2009

i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide...   i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... I_icon_minitimeПет Юли 10, 2009 11:05 pm

Абе да не съм случайно една от въпросните форумни приятелки?
Минутите ми свършиха i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... 967767
Пишеш ли някоя история напоследък?
Как прекарваш дъъъългите летни дни, като съм ти толкова далече? i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... 493458
Върнете се в началото Go down
midnight walker
blackhearted
blackhearted



Брой мнения : 199
Join date : 08.07.2009
Age : 28
Местожителство : On the edge of paradise

i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide...   i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... I_icon_minitimeНед Юли 12, 2009 12:23 am

Представи си, да :D:D
ох, а на мен днеска ми се подновиха (sun)
мии..май не ;д
тъгувам по теб
i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... 863969 ем, излизам, виждам се с приятелки, музика, компютър, книги, ала-бала ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/paradise_city21
~Cherry Crush
Twilight Pirate
Twilight Pirate
~Cherry Crush


Брой мнения : 588
Join date : 10.05.2009
Age : 28

i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide...   i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... I_icon_minitimeНед Юли 12, 2009 5:36 pm

Хей, хей (:
Такам хД:
1. Харесваш ли София хД?
2. Хаерсваш ли живота си?
3. Обичаш ли кола?
4. Какво мразиш в хората?
5. Влюбена ли си ХДХД?

Туй е от мен i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... 550988
Върнете се в началото Go down
https://pirates.bulgarianforum.net
midnight walker
blackhearted
blackhearted



Брой мнения : 199
Join date : 08.07.2009
Age : 28
Местожителство : On the edge of paradise

i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide...   i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... I_icon_minitimeПон Юли 13, 2009 12:10 am

Oхо ^^
1. Зависи. Аз живея в Центъра и всичко ми е наблизо, тъй че мога да се разхождам много с приятелки. Но пък мръсотията..не, по-скоро не xD
2. Ами, има някои неща, които бих искала да променя, но като цяло - да.
3. Не.
4. Лъжата, прекалената мнителност, прекалената самоувереност и обратното - прекалената свитост. Не обичам някой да казва "ох, колко съм дебел", само за да може събеседникът му да казва "не е така". Не ми се харесва това да измениш на себе си :)
5. Не, влюбена съм в косата ти
i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... 388743

i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... 242582
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/paradise_city21
MayheM
Задобряващ
Задобряващ
MayheM


Брой мнения : 24
Join date : 23.07.2009
Age : 29
Местожителство : In Your Dreams...

i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide...   i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... I_icon_minitimeЧет Юли 23, 2009 8:29 pm

Алоха :D аз съм Рали

Какъв стил музика предпочиташ?
Имаш ли любим текст от песен?Ако да кой е?
Вярваш ли че всичко е предначертано или човек сам кове съдбата си?
Кое е нещото,което може да те разплаче?
Какво обичаш най-много на този свят?
Какво е твоето ТОП 5 на нещата без които не можеш ?
Най-абсурдното нещо, което си чувала за себе си?
Как се описваш сама с 5 думи?
Кое е най тъпото обяснение което си чувала?
Кое качество най цениш у приятелите си?
Имаш ли домашен любимец?
Какви книги обичаш да четеш?
Любим автор и защо точно той ти е любим?
Излизала ли си извън България?Ако да къде?Къде най ти хареса?
Зивиждала ли си някога на приятел?Ако да за какво?
Мразила ли си истински?
Обичаш ли да ходиш под дъжда?

Айде бай бай
Върнете се в началото Go down
midnight walker
blackhearted
blackhearted



Брой мнения : 199
Join date : 08.07.2009
Age : 28
Местожителство : On the edge of paradise

i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide...   i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... I_icon_minitimeСъб Авг 08, 2009 4:09 am

Ола, Рали :)

1. Писала съм по-горе. Метъл и рок, обожавам и филмова музика, а и ирландска :)
2. Нямам :Д Обаче обичам текстовете на Соната Арктика, Камелот, Епика :))
3. 50/50. Донякъде ние си ковем съдбата, обаче пък и има нещо по-висше - съдба, бля-бля.
4. Предателство, смърт, компютърът да се бъгне :lol:
5. Семейството и приятелите =)
6. Семейство, приятели, книги, музика, филми.
7. Че съм зубър :Д
8. Идиот, умна, лигава, добра приятелка, забавна
9. Ъъ, моите обяснение хД
10. Да застават до мен, когато имам нужда
11. Мне, но брат ми е заместител хД
12. Общо взето всякакви, криминалета, пихопатски хоръри, класики, романтичните от 19-ти век (Джейн Остин, сестрите Бронте), трилъри, комедии, поучителни, всякакви.
13. Нямам :)
14. Да, доста пъти, живяла съм в чужбина. Ъм, Франция, Гърция, Австрия, ЮАР, Щатите, Холандия...минавала съм през Сърбия, Хърватска, Словения, Италия (sun). Ммм, Холандия ии Гърция :)
15. Завиждала съм, но благородно. Не помня, примерно, че са го пуснали някъде, където мене не или някви такива глупости.
16. Да.
17. Ще разбия всички клишета и всички "омг, обичам дъжда" и "много е романтично" и ще кажа - не особено =)

Ciao :))
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/paradise_city21
Sponsored content





i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide...   i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
i'm the deadly stalker, i'm the midnight walker, the one you try to hide...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Why is the rum always gone?! :: Лична зона :: Лични теми-
Идете на: