Why is the rum always gone?!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ахой моряци

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Bøød and PiraCy
Нов
Нов
Bøød and PiraCy


Брой мнения : 8
Join date : 21.08.2009
Age : 30
Местожителство : over the sea

Ахой моряци Empty
ПисанеЗаглавие: Ахой моряци   Ахой моряци I_icon_minitimeПет Авг 21, 2009 5:09 pm

Ахой моряци 584899 Ахой и от мен Ахой моряци 958367 аз съм Глория - Гло,Лори ако щете за по-кратко Ахой моряци 635746 на 15 съм зодия риби (най-якатаа ) от Русе съм тотален киноман мога гордо да кажа Ахой моряци 504523 и дамм Карибски пирати ми е една от многото маний обожавам филмите актьорите и малките книжки за Спароу дори и за малки деца да са са много готини
относно музика - НЕ МОГА БЕЗзз pirat слушам и се наслаждавам на групи като GreenDay (последния им албум е специално за мен Ахой моряци 863969 ) HIM също Placebo, Kings Of Leon , ColdPlay (все пак са любимата група на Орландо Блум) Panic!at the disco , FOB ,Depeche Mode , Nirvana , Maroon 5 , Snow Patrol и сигурно още милион но любим певец ми е Darren Hayes (бивш вокал на Savage Garden едва ли помните добрите стари времена)
за нещата които обичам - освен кино музика семейство приятели и шоколад обожавам животните (имам 2 писенца и 15 рибки) също много обичам да пътувам извън граница по 5-6 пъти на година или винаги когато мога за последно бях в Румъния а скоро ми предстой Ваканция Франция и Виена

хмм и какво още да ви кажа във форума на Twilight се пиша fanpire така че с повечето от вас предполагам сме се засичали из нетосвода Ахой моряци 8555
ако има нещо питайте Ахой моряци 312506
Върнете се в началото Go down
Captain Inn
Twilight Pirate
Twilight Pirate
Captain Inn


Брой мнения : 358
Join date : 10.05.2009
Age : 29
Местожителство : In your dream

Ахой моряци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ахой моряци   Ахой моряци I_icon_minitimeПет Авг 21, 2009 5:21 pm

Лорииии, това е Лориииииии!
Какво правиш, сладур? Ахой моряци 242582

Green day, Nirvana, Coldplay!!!
Кажи любими песни?
Колко много харесваш Джони Деп и Орландо? =)
Върнете се в началото Go down
Bøød and PiraCy
Нов
Нов
Bøød and PiraCy


Брой мнения : 8
Join date : 21.08.2009
Age : 30
Местожителство : over the sea

Ахой моряци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ахой моряци   Ахой моряци I_icon_minitimeПет Авг 21, 2009 5:25 pm

хей Ахой моряци 550988 оф това е безобразно труден въпрос любими песни наистина са много
но за 2 въпрос о мноого ест целия ми гардероб е олепен в техни пиратски плакати pirat
Върнете се в началото Go down
~Cherry Crush
Twilight Pirate
Twilight Pirate
~Cherry Crush


Брой мнения : 588
Join date : 10.05.2009
Age : 28

Ахой моряци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ахой моряци   Ахой моряци I_icon_minitimeПет Авг 21, 2009 6:21 pm

Здравеей, здравеей Ахой моряци 550988

Любима книга?
Харесваш ли живота си?
Какво те дразни в хората?
Какви качества трябва да притежава един човек за да се нарече приятел, според теб?
Любима част от карибски пирати ;д?
Върнете се в началото Go down
https://pirates.bulgarianforum.net
Bøød and PiraCy
Нов
Нов
Bøød and PiraCy


Брой мнения : 8
Join date : 21.08.2009
Age : 30
Местожителство : over the sea

Ахой моряци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ахой моряци   Ахой моряци I_icon_minitimeПет Авг 21, 2009 9:27 pm

хмм любима книга Хари Потър и нечистокръвния принц
естесвено че харесвам живота си каквото направиш за себе си го правиш
в хората ме дразни че винаги се правят на това което не са като герои в Гордост и Предразсъдъци
за да се нарече някой мой приятел трябва да е лоялен напълно искрен и безкористен ама такива хора едва ли има Ахой моряци 848232
хмм любима част от пиратите определено 2 обожавам я Ахой моряци 774302
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ахой моряци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ахой моряци   Ахой моряци I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ахой моряци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Why is the rum always gone?! :: Лична зона :: Лични теми-
Идете на: