Why is the rum always gone?!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интервюта с Кийра

Go down 
АвторСъобщение
~Cherry Crush
Twilight Pirate
Twilight Pirate
~Cherry Crush


Брой мнения : 588
Join date : 10.05.2009
Age : 28

Интервюта с Кийра Empty
ПисанеЗаглавие: Интервюта с Кийра   Интервюта с Кийра I_icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 4:19 pm

Ето тук можете да поставяте интервюта с Кийра Интервюта с Кийра 915247


Не са много актрисите,които на 20 години могат да се похвалят с номинация за "Оскар".Младата англичанка Кийра Найтли е сред тези щастливки.За вдъхновената си игра като Лизи Бенет в най-новата екранизация на класическия роман на Джейн Остин "Гордост и предразсъдъци" Кийра бе номинирана за най-добра актриса и ще се бори за златната статуетка ведно с Джуди Денч,Шарлийз Терън,Рийз Уиндърспун и Фелисити Хофман.Актрисата,която играе така,както диша,е надарена освен с талант и с класическа красота.Изтреляна в орбита с "Карибски пирати:Проклятието на черната перла",гозпожица Найтли шеметно се носи нагоре и сякаш не забелязва ураганите,които предизвиква.Не се впечатлява,че толкова често влиза в списъците на най-сексапилните жени в света,защото смята,че "истината зад грима" е съвсем различна.Ала въпреки протестите й "истината" е,че кинокамерата и фотографският апарат я обичат до полуда.Най-новият брой на "Венити феър" е на тема "Том Форд и новият Холивуд".Световноизвестният фотограф,който се е снимал на невероятно красивата корица заедно с Кийра Найтли и Скарлет Джохансън,смята,че 2005-а е важна година за киното,дала толкова много млади таланти,които ще определят бъдещето на седмото изкуство

1.Чувстваш ли се странно,когато се виждаш по кориците на списанията?

Объркващо е,опитвам се да не обръщам внимание.Когато се гледам на екрана обаче,съм силно самокритична.Затова не обичам да го правя.Не понасям гласа си,не понасям как изглеждам.Не мога и да съдя дали филмът е добър или не.
2.Когато прие ролята на Елизабет Бенит,не се ли страхуваше,че ще ти излезе име на актриса,която играе само в исторически филми?
Да бъда актриса ме очарова с непрекъсната промяна,която преживяваш,пресичайки от един герой на друг.И когато прочетеш сценарий,който разказва невероятна история,има фантастичен режисьор,няма да го отхвърлиш само защото действието се развива преди 200 години.Би било глупаво."Гордост и предразсъдъци" е роман,който ме преследва още от времето,когато за първи път го прочетох.Бях на 7 години.
3.Имаше ли разлика в корсетите,които носише в "Карибски пирати" и в "Гордост и предразсъдъци"?
Корсетите в "Гордост и предразсъдъци" бяха окей.За мен беше важно да получа усещането,че момичетата от онова време са можели да тичат из поляните,да извървяват мили,да правят всичко,облечени в дрехите си.Корсетите в "Карибски пирати" бяха по-дълги и непрекъснато трябваше да си "гълташ" стомаха.Направо не можеш да дишаш.
4.Чувстваш ли се принудена да поддържаш фигурата си?
Киното е визуално изкуство и ще съм глупава,ако не знам,че външния вид има значение.Трябвя да си гладък като дъска.Но моето тяло е такова,каквото е.Гени,мисля.Не влизам често във фитнесзалата.Иначе тенденцията е доста смущаваща-има хора,които се опитват да се нопъхат в тела,които просто по природа не са техните.Това е наистина ужасяващо.
5.За "Крал Артур" трябваше да се научиш да размахваш меч и да стреляш с лък.Трудно ли беше?
Беше страхотно.И преди съм стреляла с лък по време на летни лагери като дете.Сякаш се върнах в детството.Все пак трябваше да понатрупам мускули и три месеца преди снимките тренирах интензивно вдигане на тежести,бокс.
6.Четири дни след снимките на "Гордост и предразсъдъци" започна работа по "Домино"-за бившата манекенка Домино Харви,станала ловец на глави.Трудно ли "скочи" от едната роля в другата?
Беше глупаво от моя страна,защото четири дни са малко,за да прочистиш главата си от едната героиня и да навлезеш в другата,тотално различна.Никога повече няма да го правя.Но беше вълнуващо.
7.Кой е идеалът ти за мъж?
Венсан Перес.Няма по-красив мъж от него!Знам,че това е страст без никаква надежда,но пък ми харесва невъзможната любов.
8.С приятеля ти Джейми Донован вече сте разделени.Имаш ли нова любов?
Не искам да говоря за приятелите си,още съм много млада,за да бъда сигурна.
9.Въздействието ти върху мъжете е поразяващо....
Абсолютно невежа съм в играта на съблазняване.
Върнете се в началото Go down
https://pirates.bulgarianforum.net
 
Интервюта с Кийра
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Интервюта
» Интервюта с Джони.
» Кийра Найтли (Елизабет Суон)
» Кийра Найтли (Елизабет Суон)
» Кийра Найтли жестоко пребита в благотворителна реклама

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Why is the rum always gone?! :: Карибски пирати :: Новини-
Идете на: