Why is the rum always gone?!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Телевизията?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
midnight walker
blackhearted
blackhearted



Брой мнения : 199
Join date : 08.07.2009
Age : 28
Местожителство : On the edge of paradise

Телевизията? Empty
ПисанеЗаглавие: Телевизията?   Телевизията? I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 6:01 pm

Живеем в 21 век иии някакси забелязвам, че напоследък всички деца/тийнейджъри са пристрастени към телевизията. Добре де, чудя се, къде изчезнаха нормалните детски игри, къде изчезна тичането навън по цял ден, гоненицата, жмичката, народната топка? 7годишният ми брат по цял ден стърчи пред телевизора/компютъра, облъчва се и рядко можем да го накараме да излезе - буквално е пристрастен.
Вече стана нормално да имаш 100 различни канала на телевизора и ако нямаш кабелна те гледат все едно си паднал от Марс.
та, темата е именно за това - пристрастяването към телевизията, прекомерното и' гледане и като цяло онзи въпрос за вредността на ТВ-то :)
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/paradise_city21
~Cherry Crush
Twilight Pirate
Twilight Pirate
~Cherry Crush


Брой мнения : 588
Join date : 10.05.2009
Age : 28

Телевизията? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията?   Телевизията? I_icon_minitimeСря Ное 11, 2009 1:42 am

Имам сесра на 8, напълно разбирам за какво говориш хД
Като застане от 6 часа пред телевизора до 10 и половина няма никакво мърдане. А през останалото време на деня г/д пак излиза, ама по малко.
Аз като бях на нейната възраст си бяй само навън пак искам да си играя така.
Та.. вече не са както бяхме ние.
Върнете се в началото Go down
https://pirates.bulgarianforum.net
Captain Inn
Twilight Pirate
Twilight Pirate
Captain Inn


Брой мнения : 358
Join date : 10.05.2009
Age : 29
Местожителство : In your dream

Телевизията? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията?   Телевизията? I_icon_minitimeСря Ное 11, 2009 1:46 am

Телевизията съква от всякъде. Доста я намразих. Мразя всичиките му помии от рода на Вип денс, Денсинг страс, Сървайвър етц. Гадост.

Колкото дo малките деца..
Омг, напълно сте прави. Аз като бях на 7-8 или тичах навън да я играя, или четях приказки, или се играех на кукли с приятелки. Хаха, а днешните деца само се чудят кое детско да си пуснат.
Имам брат на 5, който от сега е започнал да се пристрастява.
><
Върнете се в началото Go down
Иве'
Задобряващ
Задобряващ
Иве'


Брой мнения : 52
Join date : 11.11.2009
Age : 27

Телевизията? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията?   Телевизията? I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 2:56 am

хъх.
напълно позната история.
ин и моя брат е на 5, но той хем стой пред телевироза И компютъра, хем е едно адско живо и енергично дете, което бяга ужасно много.
братовчед ми е на три и стои по цял ден пред телевизора и компа.
отвратително е.
аз преди не се спнирах вкъщи.
а сега децата се зомбират пред тв-то.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Телевизията? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията?   Телевизията? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Телевизията?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Why is the rum always gone?! :: Свободно време :: Кино, телевизия и книги-
Идете на: