Why is the rum always gone?!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 CupCake /Рали/

Go down 
АвторСъобщение
CupCake
Нов
Нов
CupCake


Брой мнения : 7
Join date : 17.12.2009
Age : 29
Местожителство : В царството на мечтите

CupCake /Рали/ Empty
ПисанеЗаглавие: CupCake /Рали/   CupCake /Рали/ I_icon_minitimeЧет Дек 17, 2009 4:02 pm

Здравейте хора, аз вече имам една регистрация тук но не си помня нито паролата нито имейла, така че реших да си направя нова. И ще помоля админите да премахнат абоната MayheM надявам се да не е проблем. И този път мисля че ще съм по редовна

Та да почнем по същество
Казвам се Ралица, Рали, Рал, Мъник както вие решите. На 14 години съм от Варна и уча в НГХНИ Кн Преславски. Стига със скучната информация не че другото не е скучно ама е по добре от това :)
Обикаляла съм много света, ходила съм на много места, ако искате да ги разберете просто питайте. Смятам се за забавен човек, позитивна, добра приятелка. Но понякога съм и много гадна и отмъстителна, ако искате истории питайте, зависи каква история искате да чуете :P . Запалена съм по фотографията и музиката, то по музиката кой не е запален. От фотография съм запалена от около два месеца, и мисля че съм горе долу добра. Музика без музиката не мога просто, всеки ден слушам музика, няма ден за мен без музика. Слушам всеки стил, от народно до хеви метъл. Също харесвам да чета книги, да излизам с приятели и да седя на компа.
Стига съм ви дърдорила че сигурно заспахте пред екраните, очаквам въпросите ви.


Рали ^^
Върнете се в началото Go down
 
CupCake /Рали/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Why is the rum always gone?! :: Лична зона :: Лични теми-
Идете на: