Why is the rum always gone?!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Орландо Блум ( Уил Търнър)

Go down 
+6
IceHuman
MayheM
midnight walker
Just_me
Captain Inn
~Cherry Crush
10 posters
АвторСъобщение
~Cherry Crush
Twilight Pirate
Twilight Pirate
~Cherry Crush


Брой мнения : 588
Join date : 10.05.2009
Age : 28

Орландо Блум ( Уил Търнър) Empty
ПисанеЗаглавие: Орландо Блум ( Уил Търнър)   Орландо Блум ( Уил Търнър) I_icon_minitimeСря Май 20, 2009 3:27 am

Орландо Блум ( Уил Търнър) Pirates_orlando~Pirates-of-The-Caribbean-The-Curse-of-The-Black-Pearl-Orlando-Bloom-Posters

Орландо Блум е роден във Великобритания, Кентърбъри, Кент. Мъжът, когото Орландо знаел като свой баща, Хари Блум, бил легендарен политик, борец за граждански права в Южна Африка.Но той умрял от удар когато Орландо бил само на четири години.След това Орландо и неговата по-голяма сестра(Саманта Блум) били възпитавани от майка им(Соня) и техния приятел - Колин Стоун.Когато Орландо станал на 13 години Соня му разкрила, че всъщност Колин бил неговия биологичен баща.

Преди 6 години Орландо пада от третия етаж и си чупи гръбначния стълб.Лекарите се опасяват,че той няма да може да ходи повече но само 12 дни по-късно Орландо излиза от болницата с патерици и се възстановява напълно.

За ролята си във "Властелинът на пръстените" Оралндо се е научил на стреля с лък и да язди кон.При една от сцените си чупи ребро. За снимките на филмите си той е пътувал по целия свят.Бил е в Нова Зеландия,остров Сейт Винсент(Карибско море),Австралия,Мексико,Малта.Ролите му във филми като "Троя" и "Карибски пирати" срещат Орландо със знаменитости като Брад Пит,Ерик Бана,Джони Деп и др.Татуировката на ръката му може да прилича на куп заврънтулки,но на древния език на елфите означава "9" - броя на членовете на задругата. Вече е сигурно,че Орландо Блум ще играе главна роля във филма "Помпей",чиито снимки започват през август т.г.Последният филм, в който се е снимал актьорът е "Карибски пирати 3:на края на света",чиято премиера у нас беше на 22 май.

Най-дългата връзка на актьора е с Кейт Боусърт.След края ѝ за любовния му живот се носят различни слухове.На Орландо се преписват връзки с Ума Търман,Пенелопе Круз и Кирстен Дънст(колежката му от "Елизабеттаун").

Орландо Блум е най-сексапилният актьор за лято 2007,става ясно от проучване на женското списание "In style".
Върнете се в началото Go down
https://pirates.bulgarianforum.net
Captain Inn
Twilight Pirate
Twilight Pirate
Captain Inn


Брой мнения : 358
Join date : 10.05.2009
Age : 29
Местожителство : In your dream

Орландо Блум ( Уил Търнър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум ( Уил Търнър)   Орландо Блум ( Уил Търнър) I_icon_minitimeСъб Май 23, 2009 5:50 pm

Адският сладур (:
Ама честно казано, повече ми харесва като елф, не като пират (:
Върнете се в началото Go down
~Cherry Crush
Twilight Pirate
Twilight Pirate
~Cherry Crush


Брой мнения : 588
Join date : 10.05.2009
Age : 28

Орландо Блум ( Уил Търнър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум ( Уил Търнър)   Орландо Блум ( Уил Търнър) I_icon_minitimeСъб Май 23, 2009 5:53 pm

Starlight написа:
Адският сладур (:
Ама честно казано, повече ми харесва като елф, не като пират (:
Взе ми думите от устата :lol: Точно.. Амаа.. Става и за пиратче :lol: Абе не е лош актьора
Върнете се в началото Go down
https://pirates.bulgarianforum.net
Just_me
Нов
Нов



Брой мнения : 6
Join date : 08.06.2009

Орландо Блум ( Уил Търнър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум ( Уил Търнър)   Орландо Блум ( Уил Търнър) I_icon_minitimeПон Юни 08, 2009 5:03 pm

sladko_neponosima написа:
Орландо...ох, Орлано.Харесах си го още, когато го гледах в трилогията на Толкин, въпреки че бях някакво тапишонче, хах.
Уникално талантлив е и е страшен хубавец. Кеф ми е да го гледам, особено на голямия екран...
Нямам какво повече да кажа.. На същото мнение съм.
Върнете се в началото Go down
midnight walker
blackhearted
blackhearted



Брой мнения : 199
Join date : 08.07.2009
Age : 28
Местожителство : On the edge of paradise

Орландо Блум ( Уил Търнър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум ( Уил Търнър)   Орландо Блум ( Уил Търнър) I_icon_minitimeЧет Юли 09, 2009 3:53 pm

Ах, много е чаровен. ама много. много ми харесва в Елизабеттаун, ужасно е готин там ^^ и ми харесва и във Властелина. а тук, естествено, също. въпреки че, както самият той се изразява, е "само красивото момче от плаката" :Р
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/paradise_city21
MayheM
Задобряващ
Задобряващ
MayheM


Брой мнения : 24
Join date : 23.07.2009
Age : 29
Местожителство : In Your Dreams...

Орландо Блум ( Уил Търнър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум ( Уил Търнър)   Орландо Блум ( Уил Търнър) I_icon_minitimeЧет Юли 23, 2009 9:34 pm

Моя любимец Орландо Блум
Секси, красив, прекрасен актьор.
Няма лош филм с негово участие поне тези които аз съм гледала.
Особено с ролята си на Леголас в Властелинът на пръстените Орландо Блум ( Уил Търнър) 578541
Върнете се в началото Go down
IceHuman
Нов
Нов



Брой мнения : 6
Join date : 24.09.2009

Орландо Блум ( Уил Търнър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум ( Уил Търнър)   Орландо Блум ( Уил Търнър) I_icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 3:00 am

Страхотен актьор.Властелинът на Пръстените,Карибски Пирати,Троя-все велики филми с негово участие,които имат голям успех.
Харесва ми упоритостта му-за ВнП упорито тренира езда и битки с меч.
Върнете се в началото Go down
Emkei
Нов
Нов
Emkei


Брой мнения : 15
Join date : 21.10.2009

Орландо Блум ( Уил Търнър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум ( Уил Търнър)   Орландо Блум ( Уил Търнър) I_icon_minitimeСря Окт 21, 2009 10:01 pm

И той е уникален в тази роля :)
Върнете се в началото Go down
Иве'
Задобряващ
Задобряващ
Иве'


Брой мнения : 52
Join date : 11.11.2009
Age : 27

Орландо Блум ( Уил Търнър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум ( Уил Търнър)   Орландо Блум ( Уил Търнър) I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 3:45 am

сладур е.
няма какво повече да кажа.
Върнете се в началото Go down
Pirate_
Нов
Нов



Брой мнения : 5
Join date : 04.02.2010
Age : 34

Орландо Блум ( Уил Търнър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум ( Уил Търнър)   Орландо Блум ( Уил Търнър) I_icon_minitimeЧет Фев 04, 2010 6:58 pm

MayheM написа:
Моя любимец Орландо Блум
Секси, красив, прекрасен актьор.
Няма лош филм с негово участие поне тези които аз съм гледала.
Особено с ролята си на Леголас в Властелинът на пръстените Орландо Блум ( Уил Търнър) 578541

Напълно права си.Стази роля ме грабна
Върнете се в началото Go down
mimkata1918
Нов
Нов
mimkata1918


Брой мнения : 6
Join date : 22.11.2010

Орландо Блум ( Уил Търнър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум ( Уил Търнър)   Орландо Блум ( Уил Търнър) I_icon_minitimeПон Ное 22, 2010 6:20 pm

Ами ... красив е насъмнено и много сексапилен ... нооо няма излъчване на сцената като дърво е не го харесвам особено ( лично мнение) Орландо Блум ( Уил Търнър) 8555 Орландо Блум ( Уил Търнър) 355305 Орландо Блум ( Уил Търнър) Bac6cd667d
Върнете се в началото Go down
https://pirates.bulgarianforum.net
Sponsored content





Орландо Блум ( Уил Търнър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум ( Уил Търнър)   Орландо Блум ( Уил Търнър) I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Орландо Блум ( Уил Търнър)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Орландо Блум ( Уил Търнър)
» Орландо - сгоден!
» Уил Търнър
» Стилън Скарсгард (Бил Търнър/Каиша)
» Стилън Скарсгард (Бил Търнър/Каиша)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Why is the rum always gone?! :: Карибски пирати :: Актьорите-
Идете на: