Why is the rum always gone?!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кийра Найтли (Елизабет Суон)

Go down 
+6
Emkei
IceHuman
MayheM
midnight walker
Captain Inn
~Cherry Crush
10 posters
АвторСъобщение
~Cherry Crush
Twilight Pirate
Twilight Pirate
~Cherry Crush


Брой мнения : 588
Join date : 10.05.2009
Age : 28

Кийра Найтли (Елизабет Суон) Empty
ПисанеЗаглавие: Кийра Найтли (Елизабет Суон)   Кийра Найтли (Елизабет Суон) I_icon_minitimeСря Май 20, 2009 4:01 am

Кийра Найтли (Елизабет Суон) Pirates-of-the-Caribbean---Keira-Knightley-Print-C11757623

Кийра Кристина Найтли (на английски Keira Knightley, звуков файл за произношение [1]) е номинирана за награда Оскар британска актриса. Родена през 1985 г. в Тедингтън, Мидълсекс, Англия. Тя прави своя актьорски дебют още като дете като на 7-годишна възраст участва в телевизионната продукция от 1993 г. „Royal Celebration“. Кийра става международно известна през 2003 г. след главните си роли във филмите „Ритай като Бекъм“ и „Карибски пирати: Проклятието на черната перла“. С няколкото си последвали главни роли в холивудски продукции Кийра Найтли се превръща в една от най-популярните актриси за тези години. През 2005 г. е номинирана за Академична награда Оскар за най-добра актриса за ролята си във филма „Гордост и предразсъдъци“. Една от най-първите ѝ роли в киното е като копието (Сабе) на Падме ( Натали Портман ) в първата част на „Междузвездни войни: Епизод I - Невидима заплаха“.
Върнете се в началото Go down
https://pirates.bulgarianforum.net
Captain Inn
Twilight Pirate
Twilight Pirate
Captain Inn


Брой мнения : 358
Join date : 10.05.2009
Age : 29
Местожителство : In your dream

Кийра Найтли (Елизабет Суон) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра Найтли (Елизабет Суон)   Кийра Найтли (Елизабет Суон) I_icon_minitimeПет Май 22, 2009 9:10 pm

Чаровна е и определено е добра актриса.
Много ми харесва..
А и е целувала Джони, за което може само да и завиждаме.. Кийра Найтли (Елизабет Суон) 8555 :D
Върнете се в началото Go down
Captain Inn
Twilight Pirate
Twilight Pirate
Captain Inn


Брой мнения : 358
Join date : 10.05.2009
Age : 29
Местожителство : In your dream

Кийра Найтли (Елизабет Суон) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра Найтли (Елизабет Суон)   Кийра Найтли (Елизабет Суон) I_icon_minitimeВто Май 26, 2009 7:53 pm

Кийра Найтли - от А до Я

Анорексията е тема, която напоследък често се свързва с Кийра: "Мога да кажа, че не съм анорексичка - твърди тя, - но имам много опит с това заболяване, защото прабаба ми страдаше от него."
Боулинг - това е играта, която Кийра свързва с най-страхотната среща в своя живот.
Всяко зло за добро - хранителното отравяне на Кийра преди прослушването и осигурява ролята във филма "Усмиряване".
Голотата не я притеснява. Тя се снима за първи път без дрехи на 16, и подчертава: "Никога не съм имала проблем с това, не вярвам в цензурата и не мисля, че правя нещо лошо. Нямам проблем с тялото си."
Дислексията е термин, който се използва най-често, за опише затруднения при четенето. Подобно на знаменитости като Джон Ленън, Гуен Стефани и дори Алберт Айнщайн и Кийра страда от дислексия.


Хора, сори, че толкова малко написах, обаче супер много ме мързи. Обещавам скоро да го допиша. ((:
Върнете се в началото Go down
midnight walker
blackhearted
blackhearted



Брой мнения : 199
Join date : 08.07.2009
Age : 28
Местожителство : On the edge of paradise

Кийра Найтли (Елизабет Суон) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра Найтли (Елизабет Суон)   Кийра Найтли (Елизабет Суон) I_icon_minitimeЧет Юли 09, 2009 3:56 pm

мале, ужасно я харесвам :) една от любимите ми актриси е. голяма сладурана и ми се издигна в очите още повече, когато разбрах, че е участвала безплатно в кампанията против домашно насилие. страшна е. не е куха красавица, гледала съм интервюта, наистина е интелигентна.
иначе ми е най-любима в "Гордост и предразсъдъци" :)
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/paradise_city21
MayheM
Задобряващ
Задобряващ
MayheM


Брой мнения : 24
Join date : 23.07.2009
Age : 29
Местожителство : In Your Dreams...

Кийра Найтли (Елизабет Суон) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра Найтли (Елизабет Суон)   Кийра Найтли (Елизабет Суон) I_icon_minitimeЧет Юли 23, 2009 9:30 pm

Невероятна актриса
Много чаровна и красива
Прекрасно се беше превъплатила в ролята на Елизабет
Една от любимите ми актриси
Върнете се в началото Go down
IceHuman
Нов
Нов



Брой мнения : 6
Join date : 24.09.2009

Кийра Найтли (Елизабет Суон) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра Найтли (Елизабет Суон)   Кийра Найтли (Елизабет Суон) I_icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 3:07 am

Секси,чаровна и невероятна актриса.Играе страхотно ролята на Елизабет Суон.Не бих казал,че ми е любивка,но със сигурност не ме и дразни.
Върнете се в началото Go down
Emkei
Нов
Нов
Emkei


Брой мнения : 15
Join date : 21.10.2009

Кийра Найтли (Елизабет Суон) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра Найтли (Елизабет Суон)   Кийра Найтли (Елизабет Суон) I_icon_minitimeСря Окт 21, 2009 10:00 pm

Кийра ми е от любимите актриси-невероятна е :)
Върнете се в началото Go down
Sunny~
Нов
Нов
Sunny~


Брой мнения : 3
Join date : 30.11.2009

Кийра Найтли (Елизабет Суон) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра Найтли (Елизабет Суон)   Кийра Найтли (Елизабет Суон) I_icon_minitimeПон Ное 30, 2009 4:27 am

Мога спокойно да кажа,че е перфектна за ролята на Елизабет.Просто мисля,че няма по-подходяща актриса от нея,защото тя притежава едно невероятно излъчване,за което другите актриси само могат да й завиждат.
Върнете се в началото Go down
Иве'
Задобряващ
Задобряващ
Иве'


Брой мнения : 52
Join date : 11.11.2009
Age : 27

Кийра Найтли (Елизабет Суон) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра Найтли (Елизабет Суон)   Кийра Найтли (Елизабет Суон) I_icon_minitimeЧет Дек 10, 2009 10:37 pm

готина е.
впечатли ме от началото.
а и в интервютата се държи много добре ;дд
Върнете се в началото Go down
Pirate_
Нов
Нов



Брой мнения : 5
Join date : 04.02.2010
Age : 34

Кийра Найтли (Елизабет Суон) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра Найтли (Елизабет Суон)   Кийра Найтли (Елизабет Суон) I_icon_minitimeЧет Фев 04, 2010 6:55 pm

Страхотна е.За първи път я гледах в Крал Артур с Клайв Оуен и ми допадна страшно много.
Върнете се в началото Go down
mimkata1918
Нов
Нов
mimkata1918


Брой мнения : 6
Join date : 22.11.2010

Кийра Найтли (Елизабет Суон) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра Найтли (Елизабет Суон)   Кийра Найтли (Елизабет Суон) I_icon_minitimeПон Ное 22, 2010 6:21 pm

Много добре актриса и много красива Кийра Найтли (Елизабет Суон) Keira_knightley1_300_400
Върнете се в началото Go down
https://pirates.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кийра Найтли (Елизабет Суон) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра Найтли (Елизабет Суон)   Кийра Найтли (Елизабет Суон) I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кийра Найтли (Елизабет Суон)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кийра Найтли (Елизабет Суон)
» Елизабет Суон
» Кийра Найтли жестоко пребита в благотворителна реклама
» Интервюта с Кийра

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Why is the rum always gone?! :: Карибски пирати :: Актьорите-
Идете на: