Why is the rum always gone?!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 "Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу."

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Captain Inn
Twilight Pirate
Twilight Pirate
Captain Inn


Брой мнения : 358
Join date : 10.05.2009
Age : 29
Местожителство : In your dream

"Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу." Empty
ПисанеЗаглавие: "Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу."   "Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу." I_icon_minitimeЧет Май 21, 2009 2:27 am

"Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу. Неговия дух ме е обладал." - Казва Джони Деп не в едно интервю!

Когато почукаш на хотелската врата на Джони Деп, можеш да очакваш отворени обятия. Джони те посреща с усмивка и, ако започнеш с „Господин Деп”, те прекъсва веднага: „Наричай ме Джони”.Изглежда концентриран и изпълнен с любопитство към предстоящия разговор. Ръцете му са изящни и нежни, като на човек на изкуството. Ухае хубаво – на сладък жасмин, и обича да се смее. В поведението му няма и следа от съмовлюбеност. Точно обратното – Джони обича своите фенове. Суперзвездата, която днес притежава замък във Франция и собствен остров на Бахамите, никога няма да забрави тежката борба за успех в Холивуд. Но днес Джони е щастлив и въпреки възрастта си, все още се чувства дете. Просто е разбрал, че така се живее много по-добре. Изживява детската си мечта с всяка следваща роля, с всеки следващ ден.
Потрива ръце и разтърсва глава, като че иска сам да се убеди, че всичко това е действителност. После се усмихва, намигва бързо и готов да отговаря на въпроси.

1. Какво е чувството да имаш толкова много почитатели?
-Невероятно! Чувствам се поласкан. Особено много се радвам, когато на срещите с фенове има деца. Може би усещат, че в сърцето си още съм дете.


..Следва продължение "Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу." 8555
Върнете се в началото Go down
Captain Inn
Twilight Pirate
Twilight Pirate
Captain Inn


Брой мнения : 358
Join date : 10.05.2009
Age : 29
Местожителство : In your dream

"Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу."   "Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу." I_icon_minitimeПет Май 22, 2009 12:37 am

2.Откъде идва това?
-Просто съм такъв. Но се дължи и на двете ми деца. Хората казват, че децата те поддържат млад. Толкова е хубаво да си до тях, когато учат нещо ново и изживяват фантазиите си..


3.Джак Спароу притежава компас, който показва пътя към това, което сърцето най-силно желае. Накъде би посочила стрелката му в твоя случай?
-Към моето семейство, приятелката ми Ванеса и децата ми Лили-Роуз и Джак - не мога без тях. Те спасиха живота ми. Благодарение на тях осъзнах мястото си в този свят.


4.Играеш ли понякога роли, за да забавляваш децата си?
С дъщеря ми играем с кукли Барби, а със сина ми лудеем навън. Понякога ме карат да говоря като Джак Спароу или Уили Уонка от "Чарли и шоколадовата фабрика". Истинският герой у нас обаче е Спайдърмен.


5.Спайдърмен?
-Да! Синът ми е абсолютно очарован от този супергерой. По цял ден ме обстрелва с паяжини. Но все още отказвам да се облека в чоропогащи заради него. (Смее се.) ((((:

Enjoy "Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу." 8555
Източник: БРАВО


П.п: Може да коментирате тук.. (:


Последната промяна е направена от Starlight на Съб Май 23, 2009 12:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
~Cherry Crush
Twilight Pirate
Twilight Pirate
~Cherry Crush


Брой мнения : 588
Join date : 10.05.2009
Age : 28

"Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу."   "Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу." I_icon_minitimeПет Май 22, 2009 2:19 am

Толкова е чаровен.. Не е някакъв надут, заслепен от слава :P Просто е прекрасен :P И после защо толкова хора го харесват.. Еми, защото е естествен ❤
Върнете се в началото Go down
https://pirates.bulgarianforum.net
dArk_aNgeL
Добър
Добър
dArk_aNgeL


Брой мнения : 135
Join date : 25.05.2009
Местожителство : iN yoUr dArk mINd

"Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу."   "Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу." I_icon_minitimeПон Май 25, 2009 10:53 pm

Джони Ден е страхотен просто....как успява да се впише в ролята, всичкото му държание....и не само тук, успява да се впише в много и най-различни роли, страхотен е, няма друг като него и държанието му... ❤
Върнете се в началото Go down
http://eolinschool.forumotion.net/forum.htm
midnight walker
blackhearted
blackhearted



Брой мнения : 199
Join date : 08.07.2009
Age : 28
Местожителство : On the edge of paradise

"Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу."   "Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу." I_icon_minitimeЧет Юли 09, 2009 3:50 pm

мале, държи се като..абе, страхотен е! наистина няям думи, поведението му към журналистите и феновете е страхотно. обожавам го "Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу." 863969
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/paradise_city21
Sponsored content





"Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу."   "Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу." I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Не ми се налага да играя. Аз съм като Джак Спароу."
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пенелопе Крус с главна роля в "Карибски пирати"
» Джони Деп (Джак Спароу)
» Джони Деп (Джак Спароу)
» Джак Дейвънпорт ( Джеймс Норингтън)
» Джак Дейвънпорт ( Джеймс Норингтън)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Why is the rum always gone?! :: Карибски пирати :: Новини-
Идете на: