Why is the rum always gone?!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Самоубийството

Go down 
+3
ralinka__
Captain Inn
~Cherry Crush
7 posters
АвторСъобщение
~Cherry Crush
Twilight Pirate
Twilight Pirate
~Cherry Crush


Брой мнения : 588
Join date : 10.05.2009
Age : 28

Самоубийството Empty
ПисанеЗаглавие: Самоубийството   Самоубийството I_icon_minitimeПон Май 25, 2009 4:29 pm

Способни ли сте да посегнете на живота си:? А опитвали ли сте? Какво ви накара, или би ви накарало да го направите?
Върнете се в началото Go down
https://pirates.bulgarianforum.net
Captain Inn
Twilight Pirate
Twilight Pirate
Captain Inn


Брой мнения : 358
Join date : 10.05.2009
Age : 29
Местожителство : In your dream

Самоубийството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийството   Самоубийството I_icon_minitimeПон Май 25, 2009 4:40 pm

Ще се самоубия само, ако съм единствения останал човек на планетата!
Каквото и да е станало, не мога да го причиня на приятелите и семейството ми и въобще всички хора, което ме обичат.
Самоубийството е супер егоистична постъпка, според мен. Самоубийството 8555
Върнете се в началото Go down
ralinka__
Нов
Нов
ralinka__


Брой мнения : 15
Join date : 22.05.2009

Самоубийството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийството   Самоубийството I_icon_minitimeНед Май 31, 2009 7:12 pm

Според мен самоубийството не си струва !
Както каза Ин по горе .. не знам кой човек би причинил
това на хората които го обичат !?
Не бих постъпила така , да знам има и трудни моменти ,
но защо заради това трябва да си го причиниш.
Върнете се в началото Go down
Dain Bramage.
Задобряващ
Задобряващ



Брой мнения : 77
Join date : 29.05.2009

Самоубийството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийството   Самоубийството I_icon_minitimeПон Юни 01, 2009 2:06 am

Аз пък, ако съм последния човек на планетата, ще обера някой магазин за бонбони и ще си ям, докато умра.
Лол.
Соу... Има много причини, заради които може да се самоубиеш. Психически, физически... Това, че вие не можете да ги... осъзнаете о.О не значи, че някой не може да има толкова големи проблеми, че да посегне на живота си...
Имало трудни моменти. Пф. Ами ако целия ти живот е един 'труден момент'? Тогава не би ли се самоубил?
Въпреки че и аз не бих го направила. Прекалено съм любопитна какво ще стане утре, след месец, година, за да се самоубия xD
Върнете се в началото Go down
Captain Inn
Twilight Pirate
Twilight Pirate
Captain Inn


Брой мнения : 358
Join date : 10.05.2009
Age : 29
Местожителство : In your dream

Самоубийството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийството   Самоубийството I_icon_minitimeПон Юни 01, 2009 2:32 am

Dain Bramage. написа:
Аз пък, ако съм последния човек на планетата, ще обера някой магазин за бонбони и ще си ям, докато умра.
Лол.
Соу... Има много причини, заради които може да се самоубиеш. Психически, физически... Това, че вие не можете да ги... осъзнаете о.О не значи, че някой не може да има толкова големи проблеми, че да посегне на живота си...

Да, със сигурност нещо не му е наред психически на човек за да извърши такава глупост.
Това, че не може да.. осъзнае оО смисъла на живота не значи, че трябва причинява болка на близките си. Самоубийството 8555
Върнете се в началото Go down
Dain Bramage.
Задобряващ
Задобряващ



Брой мнения : 77
Join date : 29.05.2009

Самоубийството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийството   Самоубийството I_icon_minitimeПон Юни 01, 2009 2:41 am

Ами ако всичките ти близки и приятели са загинали в... самолетна катастрофа, примерно? За какво ти остава да живееш?
За шоколада? Даже той не е достатъчно велик xD
Върнете се в началото Go down
~Cherry Crush
Twilight Pirate
Twilight Pirate
~Cherry Crush


Брой мнения : 588
Join date : 10.05.2009
Age : 28

Самоубийството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийството   Самоубийството I_icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 3:19 am

Не мога да го направя.. Прекалено съм страхлива. Колкото и лошо нещо да ми се е случило не мога да го направя. Аз лично познавам хора, на които близките им (почти всички) са починали... Наистина не знам как издържат, но издържат. Щом те могат и аз мога. А просто заради някакъв каприз Н-И-К-О-Г-А. "Оо гаджето ме заряза - ще се гръмна" . Такива лигавщини не мога да понасям. Та общо взето: Не мога /не искам/ да го направя.
Върнете се в началото Go down
https://pirates.bulgarianforum.net
midnight walker
blackhearted
blackhearted



Брой мнения : 199
Join date : 08.07.2009
Age : 28
Местожителство : On the edge of paradise

Самоубийството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийството   Самоубийството I_icon_minitimeЧет Юли 09, 2009 7:31 pm

Не. Не. Прекалено ме е страх.
Имах един период, в който наистина ми беше ужасно трудно - всички ми се подиграваха, един много важен човек беше починал, бях смазана психически. Но не го направих. Защото се замислих за родителите си, приятелите си. Казах си "някой ден всичко ще се оправи". И се оправи. Сега съм достатъчно щастлива, че да не си посегна на живота. Разбира се, не всичко е перфектно, но не е и зле.

Самоубийството 411820
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/paradise_city21
lilsot
Задобряващ
Задобряващ



Брой мнения : 44
Join date : 10.05.2009
Age : 29
Местожителство : Някъде пред Северното сияние

Самоубийството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийството   Самоубийството I_icon_minitimeПон Авг 31, 2009 6:25 am

За мен самоубийството е глупав и егоистичен (ако има начин да нараня някой, който ме обича) изход от трудна ситуация!
Върнете се в началото Go down
Иве'
Задобряващ
Задобряващ
Иве'


Брой мнения : 52
Join date : 11.11.2009
Age : 27

Самоубийството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийството   Самоубийството I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 3:09 am

не, не и не!
няма да се самоубия!
не бих посегнала на живота си никога!
бих се жертвала за друг, но сама да реша до кога да живея не.
това е егоистично, глупаво и безсмислено.
не харесвам и хората, които посягат на живота си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Самоубийството Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийството   Самоубийството I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Самоубийството
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Why is the rum always gone?! :: Свободно време :: Мисленик-
Идете на: